Otwarcie przedszkola na Wólce

15 września 2012 roku odbyło się uroczyste otwarcie nowego budynku Przedszkola nr 2 w Mławie. Był to dzień wyjątkowy, historyczny, długo oczekiwany przez społeczność Mławy, a przede wszystkim przez lokalne środowisko Wólki. Powstała placówka na miarę XXI wieku, która jest i będzie wizytówką miasta, miejscem bardzo dobrych i godnych warunków do nauki, wychowania oraz zabawy.

Po części oficjalnej odbyła się część artystyczna pod hasłem „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” w wykonaniu przedszkolaków przygotowana przez Barbarę Jaszczyk i Grażynę Alicję Tokarską. Wychowankowie pięknie śpiewali, recytowali wiersze i tańczyli. Kolejnym punktem uroczystości było przecięcie wstęgi i poświęcenie nowego obiektu. Następnie goście, zgromadzona publiczność, zwiedzali przedszkole. Wszyscy byli zgodni, że jest to urocze miejsce, bezpieczne i przyjazne dzieciom.

Przecięcia wstęgi dokonali:

Mirosław Koźlakiewicz Poseł na Sejm RP, Sławomir Kowalewski Burmistrz Miasta Mława, Krzysztof Wasiłowski Przewodniczący Rady Miasta Mława, Ks. Proboszcz Janusz Cegłowski, Lech Zmarzły Prezes firmy Domex, Agata Pawłowska dyrektor Delegatury Kuratorium Oświaty, reprezentant przedszkolaków Julia Grochowska, Joanna Wyszkowska dyrektor zespołu, Ewa Pazderska przewodnicząca Rady Rodziców.

Źródło: ZPO 2, UM Mława

PO    Sejm    UW mazowieckiego

PO Żuromin                   PO Mława                   PO Sochaczew