Konferencja RECEPTA NA W-F czyli jak zachęcić uczniów do aktywności fizycznej

W dniach 15-16 maja 2013 r. w Sochaczewie w Gimnazjum nr 1  odbyła się Konferencja RECEPTA NA W-F czyli jak zachęcić uczniów do aktywności fizycznej.

Spotkanie adresowane było do szeroko rozumianego środowiska sportowego – nauczycieli wychowania fizycznego, trenerów, działaczy sportowych i samorządowców związanych ze sportem z terenu Mazowsza. W konferencji wzięli także udział wybitni polscy sportowcy, olimpijczycy oraz członkowie Akademii Mistrzów Sportu Mistrzów Życia.

Wszystkim uczestnikom chciano wskazać jak sport i aktywność fizyczna mogą być pomocne w skutecznej pracy wychowawczej i przekazać szereg informacji przydatnych w tych działaniach a jednocześnie umożliwiono zebranym wzajemne  poznanie się, wymianę poglądów i doświadczeń i nawiązanie kontaktów do wspólnych działań w przyszłości.

Konferencję organizowali: stowarzyszenie AKADEMIA MISTRZÓW SPORTU – MISTRZÓW ŻYCIA, Ministerstwo Sportu i Turystyki, Burmistrz Miasta Sochaczew, Urząd Gminy Sochaczew, Gimnazjum Nr 1 im. Jana Pawła II wraz z działający przy nim Klubem Olimpijczyka. Patronat nad konferencją objęli: poseł na Sejm RP Mirosław Koźlakiewicz, Wojewoda Mazowiecki Jacek Kozłowski, Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik.

Źródło: http://www.gim1soch.pl/

PO    Sejm    UW mazowieckiego

PO Żuromin                   PO Mława                   PO Sochaczew