Otwarcie nowego skrzydła szpitala w Mławie

Na zaproszenie dyrektora szpitala w Mławie- Jacka Białobłockiego, Mirosław Koźlakiewicz poseł na Sejm RP wziął udział w uroczystym otwarciu nowego skrzydła tamtejszego szpitala.

W ramach inwestycji udało się wybudować czterokondygnacyjne skrzydło o łącznej powierzchni 10 tysięcy metrów. W podziemiu mieści się centralna sterylizatornia, na parterze m.in. nowoczesny blok operacyjny. Na pierwszym piętrze zlokalizowano pododdział urazowo-ortopedyczny z 19 łóżkami, a na drugim piętrze oddział rehabilitacyjny z 16 łóżkami.
Rozbudowa szpitala w Mławie kosztowała 16,5 miliona złotych. 14 milionów szpital pozyskał w ramach dofinansowania z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Fot.
Uroczyste przecięcie wstęgi do nowego skrzydła szpitala. Na zdjęciu: burmistrz Rypina Paweł Grzybowski, członek sejmowej Komisji Zdrowia Aleksander Sopliński, poseł Mirosław Koźlakiewicz, marszałek województwa mazowieckiego Adam Struzik, starosta mławski Włodzimierz Wojnarowski, burmistrz Mławy Sławomir Kowalewski i dyrektor szpitala w Mławie Jacek Białobłocki.

image

Źródło: http://www.rypin.co/index.php/wiadomoci/rypin-i-okolice/107-wiadomosci-z-okolic/685-na-otwarciu-nowego-skrzyda-szpitala-w-mawie

PO    Sejm    UW mazowieckiego

PO Żuromin                   PO Mława                   PO Sochaczew