Jubileusz 80-lecia Szpitala w Płońsku

Na jubileusz płońskiego szpitala przyszli jego obecni i byli pracownicy, samorządowcy, parlamentarzyści m.in. Mirosław Koźlakiewicz poseł na Sejm RP.
Najpierw była msza święta koncelebrowana przez proboszczów obu płońskich parafii. Później poświęcono tablicę pamiątkową  i wręczono medale. Odznaką honorową – „Zasłużony dla Szpitala Płońskiego” wyróżniony został poseł Mirosław Koźlakiewicz.
Płoński szpital to jedna z najpiękniejszych i najnowocześniejszych placówek na Północnym Mazowszu. Zarząd województwa przyznał płońskiemu szpitalowi  medal honorowy „Pro Mazovia”.
Imprezie towarzyszyła wystawa fotograficzna historii Szpitala, która cieszyła się dużym zainteresowaniem, a w części artystycznej wystąpiła Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz.
Impreza zakończyła się spektakularnym złożeniem, przez wspinającego się po budynku alpinistę, w wieży na dachu budynku głównego, podpisanego przez uczestników uroczystości, Aktu Odnowienia Szpitala.
Na pamiątkę jubileuszu, wszyscy zaproszeni goście i pracownicy otrzymali interesującą publikację zatytułowaną „80-lat Szpitala Płońskiego, Szpital w Płońsku dawniej i dziś 1930-2010 r.”

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
PO    Sejm    UW mazowieckiego

PO Żuromin                   PO Mława                   PO Sochaczew