JUWENALIA 2010 w Mławie

21 maja 2010 r. odbyły się Juwenalia studenckie zorganizowane przez społeczność akademicką Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie i Mławie, w których uczestniczyli mieszkańcy Mławy, a także Mirosław Koźlakiewicz poseł na Sejm RP.
Juwenalia 2010 w PWSZ w Ciechanowie i Mławie zainaugurowało wystąpienie JM Rektora prof. dr hab. inż. Andrzeja Kolasy, które skierowane było do studentów oraz przybyłych na imprezę gości. Następnie Sławomir Kowalewski Burmistrz Mławy przekazał studentom PWSZ symboliczny klucz do miasta. Na początku uczestników imprezy, powitała swoim programem artystycznym orkiestra dęta.
Po pokazie bitów rapowych oraz występie tanecznym zaprezentowanym przez studentów Wydziału Humanistycznego na scenie zagościły zespoły: DEMORALIZACJA z Mławy, zespół LEMON GRASS grający muzykę reggae w skład którego wchodzą studenci i absolwenci Wydziału Kulturoznawstwa PWSZ w Ciechanowie. Następnie na scenie pojawił się zespół: HORYZONTY, OPEN TO THE PUBLIC oraz HELP YOURSELF.
W czasie trwania Juwenaliów Wydział Ochrony Zdrowia PWSZ w Ciechanowie reprezentował punkt medyczny, w ramach którego przybyłe na imprezę osoby mogły sprawdzić poziom cukru i cholesterolu w organizmie. Punkt obsługiwany był przez studentów kierunku pielęgniarstwo.
Po występach zespołów rozpoczęła się dyskoteka, która potrwała do późnych godzin nocnych.

Źródło: www.pwszciechanow.edu.pl

PO    Sejm    UW mazowieckiego

PO Żuromin                   PO Mława                   PO Sochaczew