Małgorzata Kidawa-Błońska z wizytą w Ciechanowie

27 listopada 2014 r. w czwartkowe popołudnie w auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie odbyło się spotkanie sekretarz stanu Kancelarii Prezesa Rady Ministrów – Małgorzaty Kidawy-Błońskiej oraz prezydenta Waldemara Wardzińskiego z mieszkańcami Ciechanowa.

Podczas spotkania poruszono m.in. tematykę istoty samorządności, Małgorzata Kidawa-Błońska odniosła się do ogólnokrajowej dyskusji na temat wyników wyborów samorządowych i postulatów dotyczących ich ewentualnego powtórzenia, rozmawiano także o zagrożeniu, jakim jest upartyjnienie polityki lokalnej. Oczywiście nie zabrakło także wypowiedzi na temat kampanii wyborczej w Ciechanowie, podsumowań 12-letniej kadencji Waldemara Wardzińskiego i planów na kolejne lata, w przypadku wygrania drugiej tury. Na koniec przyszedł czas na pytania od publiczności. W spotkaniu wziął również udział Mirosław Koźlakiewicz poseł na Sejm RP.

Źródło: http://ciechanowinaczej.pl/aktualnosci/malgorzata-kidawa-blonska-i-waldemar-wardzinski-spotkali-sie-z-mieszkancami-ciechanowa-wideozdjecia/

PO    Sejm    UW mazowieckiego

PO Żuromin                   PO Mława                   PO Sochaczew