Powiatowy Dzień Strażaka 2013 w Kraszewie

Tegoroczne obchody Powiatowego Dnia Strażaka odbyły się 18 maja w Kraszewie. Na obchodach zebrali się strażacy z powiatu ciechanowskiego. Nie mogło też zabraknąć ciechanowskiej orkiestry straży pożarnej.

Około godziny 14:30 na szkolnym placu apelowym odbyła się zbiórka pododdziałów, które następnie przemaszerowały do kościoła parafialnego w Kraszewie. Po zakończeniu mszy świętej, kolumna strażaków z orkiestrą na czele przemaszerowała na plac apelowy przy Domu Strażaka, gdzie odbył się uroczysty apel z okazji Powiatowego Dnia Strażaka.

Na uroczystości nie mogło zabraknąć przedstawicieli władz powiatowych oraz członków Sejmu i Sejmiku Mazowieckiego. Wyróżnienia i medale za ciężką pracę dostało wielu dzielnych, licznie zgromadzonych strażaków. Medale odebrali również: Wójt Gminy Opinogóra Stanisław Wieteska, Prezydent Miasta Ciechanów Waldemar Wardziński, poseł na Sejm RP Mirosław Koźlakiewicz, Zastępca Dyrektora ds. POKL i ZPORR Elżbieta Szymanik, rzecznik KPP Ciechanów Leszek Goździewski.

Tak ważne wydarzenie nie mogło odbyć się bez ciechanowskiej orkiestry strażackiej, która stworzyła wspaniałą oprawę muzyczną na uroczystości.

Źródło: http://eciechanow.pl/aktualnosci/wydarzenia/3395-powiatowy-dzien-strazaka-2013-w-kraszewie.html

 

PO    Sejm    UW mazowieckiego

PO Żuromin                   PO Mława                   PO Sochaczew