Dni Mławy 2011

Tysiące mławian bawiło się 9 i 10 lipca podczas Dni Mławy 2011, a wśród nich Mirosław Koźlakiewicz poseł na Sejm RP. Dla wszystkich przygotowano mnóstwo atrakcji. Najliczniejszą widownię zgromadził koncert zespołu „Feel”.

Sobotni poranek rozpoczął się od Jarmarku Wojciechowego i Mławskich Targów Przemysłowych. Swoje wyroby i usługi podczas nich zaprezentowało ponad 50 wystawców.  Od godziny 16 impreza z centrum miasta przeniosła się na teren Miejskiego Stadionu.

Tysiące mławian bawiło się przy muzyce granej przez Happy Band, Skaner czy Stauros. Wszyscy z niecierpliwością czekali na koncert tegorocznej gwiazdy, zespołu „Feel”.

Drugiego dnia na estradzie w Miejskim Parku odbywał się Festiwal Piosenki Polskiej „Muława 2011”. W czasie trwających przesłuchań festiwalowych można było wziąć udział w „Euroquizie” lub zobaczyć paradę motocykli. Po godzinie 19 na scenie pojawiła się gwiazda niedzielnej imprezy, obchodząca w tym roku 30-lecie istnienia, grupa „Babsztyl”. Ich koncert był ostatnim akcentem, bardzo udanych Dni Mławy 2011.

Źródło: http://www.mlawa.pl/index-2-1917.html#4e1af58076182.jpg 

PO    Sejm    UW mazowieckiego

PO Żuromin                   PO Mława                   PO Sochaczew